Uvítání - rozkoukání - zděšení

1. května 2011 v 16:47 | Jared |  Nutnosti a záležitosti
Tak vás vítám na mém blogu. Sebe vítám na mém blogu také. Už mám druhý blog, protože u prvního jsem zapomněl heslo a pak mi to nějak nešlo obnovit. Bylo to rozbité. Doufám, že nyní to bude lepčejší. Ano, společně dosáhneme vyšších cílů a nakonec se nám podaří sjednotit společnost, která bude vedena jednotným ideálem a mnou. Ne, samozřejmě, že to tím nemyslím. ( I když vlastnit stát by nebylo špatné z důvodu neomezených nároků na čokoládové králíčky) Myslím tím, že doufám, že sem, na tento blog, budou chodit lidé chytří, nehomofobní a alespoň nějací. To bylo k uvítání.


Nyní následuje rozkoukání.
Řeknu vám zorientovat se po tak dlouhé neblogovací době v této změti rad a doporučení je skutečný problém pro člověka normálního natožpak pro mne. Nejpříšernější ze všeho je asi vymyslet název blogu. Strávil jsem asi 45 minut přemýšlením a zadáváním náhodných českých slov do google překladače, jestli z toho nevyjde nějaké foneticky pěkné slovo, ale nic. A když už ano, znamenalo to třeba sporák nebo kartáč na boty. Nebo to bylo obsazené. Samým zoufalstvím jsem začal dělat úkoly do školy, ale zachránil mě Fluff, který mi koukl přes rameno a povídá: "Eremofobie" Já pochopitelně jakožto laik a ne student psychologie a sociologie jsem neměl nejmenší tušení co dané slovo znamená. Dostalo se mi vysvětlení, že je to strach ze samoty. No a to na mě sedí. Takže název byl a pak už následovala jen úmorná práce vyplnění profilu uživatele.
A nakonec zděšení.
S hrůzou v očích jsem zjistil, že mé horší já, které je nyní už asi půlrok bezpěčně uschované v krabici od sušenek a zakopané na dvorku před pečovatelským domem, si vymyslelo neplatné údaje v mém dřívějším blogu. Tudíž mi naprosto zbytečně připomenulo mou výšku (čti: nížku) a váhu (malá - příliš) Ale tak co. Začínám znovu, takže jsou dřívější hříchy zapomenuty a odpuštěny (doufám). Druhý šok přišel, když jsem vše odklikal a ono ... to ... tam ...
NE-BY-LO! Myslel jsem si, že se zblázním. Naštěstí jsem si uvědomil (bohužel už jsem mezitím stačil vzteky rozmáčknout gumídka), že se nacházím v jiné záložce. Uf. A pak už je to vše v pořádku. Pokud tento článek bez problémů čtete, znamená to, že už další zděšení, panika ani hysterie nanásledovaly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tisara Tisara | 1. května 2011 v 22:27 | Reagovat

Jee Jarede vítej z5 :) Samozřejmě starý hříchy odpuštěný :D Jinak zase tvůj článek zabil :D Si my chyběl :D

2 Tisara Tisara | 1. května 2011 v 22:38 | Reagovat

Sakra hrubka... Jsi mi chyběl :D

3 Šaras Šaras | Web | 2. května 2011 v 14:45 | Reagovat

Jé, jsi zase tady, mezi námi mrtvými ^_^ A díky za zpříjemnění hodiny socio- ekonomickýho zemáku, Tis byla u tabule a nikdo si se mnou nepovídal, tak jsem surfovala po netu.
P.S pozdravuj Fluffyho
P.S 2- co ta Praha? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama