ZOO

4. června 2011 v 21:28 | Jared |  Můj život a já - rozhádaná dvojice
Hi! Dneska jsem nanštívil zoologickou zahradu v rámci mého vzdělání. Bohužel... Nevyvedlo se to uplně podle mých představ.

Začátek dne, celkem pohoda. Víceméně jsem k cíli dojel autobusem, kde jsem dokonce našel místo k sezení, ačkoliv jsem o něj musel bojovat s uslintaným psem. Koupil jsem si vstupenku - vlastní našetřené peníze - a začal jsem se procházet. Čučel jsem na zvířátka (tygři 4ever - super pruhy), koupil jsem si pohled a plyšáka (růžová opice s meeega dlouhejma rukama) a byl jsem happy ^-^
Jenže pak se to všechno začalo komplikovat. Podle mého plánku jsem došel až do nějaké džungle, ale zaboha jsem se odtamtud nemohl dostat. Když jsem se pokusil vrátit se někam, odkud bych trefil na parkoviště, zklamal jsem. Plánek selhal také. Chvilku jsem uvažoval, jestli je vůbec možné ztratit se na tak malé ploše (no malé...), ale zřejmě ano. Po asi půlhodince bloudění jsem se opravdu naštval a plánek zahodil (do koše, neničím prostředí). Po velkém sebepokoření jsem zavolal Fluffymu... Byl opravdu ... rozrušený. Ale přijel pro mě. A našel mě. Po asi 10 minutách hledání a popisu místa, kde se nacházím. Byl jsem téměř u východu. Řekl, že mu dlužím za vstupné. Já řekl, že mu to vrátím, ale že se nesmí zlobit. Zlobil se. Stejně mu to vrátím. Jsem vážně blbeček... :( No, ale mám spoustu krásných zážitků. (víceméně) a Fluffy se na mě už přestal zlobit a dovolil mi hrát u něj na mobilu Teeter ^-^ Teď to píšu rychle, protože jsem mu slíbil, že udělám salát... On neumí dobře namíchat přísady xD Tak hojte leute!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Pavlíčková Eva Pavlíčková | E-mail | 14. července 2012 v 23:03 | Reagovat

Zdravím,
zaujaly mě Vaše stránky.
Rádi bychom na Vašem webu získali malý reklamní prostor (odkaz, článek nebo banner).
Za spolupráci nabízíme :
- možnost vydělávat s námi a zapojit se do partnerského programu (7% provize z tisícových
obchodů). Více na www.nejfuton.cz/affiliate
- slevu na náš sortiment (nyní, nebo kdykoli v budoucnu - dle domluvy)
- vzájemnou výměnu odkazů pro lepší pozice ve vzhledávání
Pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mailu evapavlickova@nejfuton.cz nebo
telefonním čísle: 420 513 035 254.
Děkuji.
--
S přátelským pozdravem
Eva Pavlíčková
420 513 035 254
evapavlickova@nejfuton.cz
www.nejfuton.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama